ספק מורשה משהב"ט 11011444

שאלות נפוצות


איך מזמינים?

לחץ על כפתור "הוסף לעגלה" שמתחת למוצר שברצונך להזמין. המוצר ייתווסף לעגלת הקניות, בשלב זה ניתן לשנות את הכמות המוזמנת מהפריט. כעת ניתן לחזור ולהוסיף עוד מוצרים לעגלת הקניות בצורה דומה, ובכל שלב ניתן להיכנס ולערוך את עגלת הקניות באמצעות קוביית "עגלת קניות" שתופיע בצד ימין של האתר מרגע הוספת הפריט הראשון. בשביל לסיים את ההזמנה ולבצע את הרכישה, יש ללחוץ על כפתור "רכישה" בעגלת הקניות.
בשלב הבא תתבקש למלא את האימייל שלך ואת הססמא שקיבלת בפעם האחרונה שביצעת הזמנה באתר. במקרה שזאת ההזמנה הראשונה שלך באתר, תתבקש למלא את פרטיך האישיים, ולקבוע סיסמא ושם משתמש לרכישות עתידיות. בשלב הבא תתבקש למלא את פרטי המשלוח ואת פרטי התשלום. בעת סיום ההזמנה תקבל הודעה לאימייל עם אישור לכך שהזמנתך נקלטה והינה בטיפול.

איך ניתן לדעת מה צורות ועלויות המשלוח האפשריות?
צורות ועלויות המשלוח יופיעו בדף עגלת הקניות לאחר הוספת הפריט הראשון לעגלה. עלות המשלוח של ההזמה נקבעת עפ"י משקל ההזמנה ועפ"י צורת המשלוח הנבחרת.

האם יש מינימום הזמנה?
ניתן להזמין החל מסכום של 39 ש"ח (לא כולל דמי משלוח).

האם ניתן לאסוף את ההזמנה בלי לבצע משלוח?
אין לנו חנות שמותאמת לקבלת קהל, ולפיכך איסוף עצמי של הזמנות מהמחסן באזור יתאפשר רק בתיאום מראש וממינימום של 99 ש"ח הזמנה.

כיצד מתבצע התשלום להזמנות?
ניתן לשלם בכרטיס אשראי או באמצעות חשבון פייפאל. פרטי כרטיס האשראי יימסרו בטלפון לאחר ביצוע ההזמנה. החיוב מתבצע רק לאחר שכל הפריטים נאספו ונבדק שאין טעויות או חוסרים בהזמנה. באיסוף עצמי ניתן גם לשלם במזומן.

האם ניתן לשלם בתשלומים?
כן, האופציה לתשלומים ניתנת בעת ביצוע ההזמנה, לפי סך ההזמנה וללא תוספת תשלום. מספר התשלומים האפשריים כמפורט להלן:
פחות מ-200 ש"ח (כולל מע"מ וכולל דמי משלוח) - תשלום אחד
200 ש"ח ומעלה (כולל מע"מ וכולל דמי משלוח) - עד 2 תשלומים
300 ש"ח ומעלה (כולל מע"מ וכולל דמי משלוח) - עד 3 תשלומים

האם יש מחירים מיוחדים ללקוחות עיסקיים?
יש מחירים מיוחדים לחברות, עסקים, חנויות ומוסדות - רק בקניה כמותית. לפרטים נוספים לחץ כאן.

האם ניתן לקבל חשבונית מס?
כל הזמנה נשלחת עם חשבונית מס וקבלה. חשוב למלא בעת ביצוע ההזמנה את שם העסק/החברה והכתובת שעל שמם רוצים לקבל את החשבונית.

האם המחירים באתר כוללים מע"מ?
כל המחירים באתר כוללים מע"מ. 

מה לגבי אבטחה ופרטיות?
כל מידע שיימסר ע"י הלקוח באתר או בטלפון יישאר חסוי ולא יעשה בו כל שימוש מלבד לצורך ביצוע הזמנות, אלא אם כן הלקוח אישר זאת בטופס ההרשמה. כל המידע באתר מאובטח מפני פריצות וגניבת מידע. 

האם יש אחריות למוצרים? האם ניתן לבטל הזמנה?
אחריות למוצרים ואפשרות לביטול הזמנה ניתנות בכפוף לחוק ולתקנון האתר. אחריות למוצרים ניתנת למשך שנה מקניית המוצר. ניתן לבטל הזמנה בתוך 14 יום מיום ביצוע ההזמנה וקבלת כל פרטי ההזמנה, ובלבד שלא נעשה שום שימוש או נזק למוצר. דמי ביטול עיסקה 5% מערך העיסקה למקרה שההזמנה כבר טופלה בעת הבקשה. לפרטים נוספים קרא בתקנון האתר.