ספק מורשה משהב"ט 11011444

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-LX 1.25G SM 10KM תעשייתי

מק"ט: SFP102-10K

טרנסיבר SFP אוניברסלי, תואם לתקן MSA.
מתאים לשימוש עם סוויצ'ים וכל ציוד תקשורת שתומך בתקן MSA.
לא מתאים לשימוש עם מוצרי HP ו-CISCO. למוצרי HP ו-CISCO יש טרנסיברים תואמים תחת דגמים אחרים באתר.
ה-SFP שנקרא גם "מיני-ג'ביק" (MINI-GBIC) נכנס לתוך שקע ייעודי בסוויץ', ונותן חיבור אופטי LC כפול כדי לאפשר תקשורת עם ציוד מרוחק על גבי כבל אופטי.

תומך מהירות 1.25G.
תומך 1000Base-LX. אורך גל 1310nm ומרחק שידור מקסימלי 10 ק"מ.
לשימוש עם כבל SINGLE MODE מסוג 9/125.
מארז איכותי שמתאים לשימוש תעשייתי בטווח טמפרטורות רחב -40~+85.
תואם ROHS.
משקל: 20 גרם
מחיר: 122  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות


 Hot-pluggable SFP footprint 
 1310nm FP laser transmitter 
 RoHS compliant and Lead Free 
 Up to 10km on 9/125µm SMF 
 Metal enclosure for lower EMI 
 Single +3.3V power supply 
 Low power dissipation <700mW 
 Industrial operating temperature range: -40~+85°C
 1.25Gb/s 1000Base-LX Ethernet
 1.06Gb/s Fiber Channel
Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). They simultaneously comply with Gigabit Ethernet as specified in IEEE STD 802.3 and 1x Fibre Channel as defined in FC-PI-2 Rev. 10.0 .They are RoHS compliant and lead-free.