ספק מורשה משהב"ט 11011444

מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס SC-SC באורך 1.5 מטר

מק"ט: OPT030-1.5

כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג SC בקצוות.
סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ.
מעטפת PVC בצבע טורקיז.

CLASS A FIBER
CARRIER CLASS PATCH CORD
INSERTION LOSS ≤ 0.2dB
RETURN LOSS ≥ 50dB
INTERCHANGEABILITY ≤ 0.2dB
REPEATABILITY ≤ 0.2dB
משקל: 24 גרם
מחיר: 39  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות