ספק מורשה משהב"ט 11011444

מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס ST-LC באורך 7 מטר

מק"ט: OPT050-7

כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-LC בקצה השני.
סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ.
מעטפת PVC בצבע טורקיז.

CLASS A FIBER
CARRIER CLASS PATCH CORD
INSERTION LOSS ≤ 0.2dB
RETURN LOSS ≥ 50dB
INTERCHANGEABILITY ≤ 0.2dB
REPEATABILITY ≤ 0.2dB
משקל: 47 גרם
מחיר: 56  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות