ספק מורשה משהב"ט 11011444

מרחיק DVI על גבי כבל רשת יחיד CAT6 עד 60 מטר, תומך 1080P, עם POE + העתקת EDID

מק"ט: HDEX-DVI10

סט של משדר ומקלט להעברת סיגנל וידאו DVI גבי כבל רשת בודד למרחק של עד 60 מטר. האות עובר על גבי כבל תקשורת רגיל מסוג CAT6 או CAT7 שמחברים בין המשדר והמקלט. מצויין לשידור אות של DVI למרחקים שכבלים רגילים לא מגיעים אליהם, כמו כן נוח להשחלות.

דגם זה תומך ב-POE = העברת חשמל על גבי הכבל רשת, מה שמאפשר לו לפעול מחיבור ספק כוח אחד בלבד. ניתן למקם את הספק כוח ליד המשדר או ליד המקלט, לפי נוחות המשתמש. שימושי במיוחד למצבים שבהם אין חיבור לספק כוח ליד הטלוויזיה או שאין נקודת חשמל פנויה באזור.

עם כפתור העתקת EDID על גבי המשדר: לחיצה ארוכה של 3 שניות על הכפתור תגרום למשדר לקלוט ולזכור את מידע ה-EDID מהמסך המחובר, כך שבהפעלה הבאה, מידע ה-EDID ישודר למקור השידור (למשל המחשב) בצורה מיטבית מזיכרון המשדר ויפחית משמעותית את הסיכון בכשל בתקשורת EDID, בעייה נפוצה שקיימת במרחיקי DVI/HDMI על גבי כבלי רשת. אם הלחיצה הארוכה מתבצעת כאשר אין מסך מחובר, אז מידע ה-EDID על המשדר יימחק, ובהפעלה הבאה מידע ה-EDID יתקבל מהמסך שיחובר.
מידע ה-EDID נשמר גם לאחר ניתוק מהחשמל.

תמיכה ברזולוציות עד 1920*1200@60hz.
תומך בסטנדרטים DVI 1.0, HDCP 1.2.
מארז מתכתי להגנה מושלמת.

כלול בחבילה: משדר, מקלט, ספק כוח 12V וחוברת הדרכה באנגלית.
משקל: 500 גרם
מחיר: 650  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות

יש חשיבות גבוהה לסוג ואיכות הכבל רשת בשימוש עם מרחיקים אלה. עם כבלים פשוטים ולא תיקניים המרחיק לא יעבוד היטב.
לא מומלץ להשתמש בכבל CAT5e. יש להשתמש לפחות בכבל רשת CAT6 וחובה עם מוליכי נחושת מלאה (ולא סגסוגת CCA/CCS). 
מומלץ מאוד להשתמש בכבל לא מסוכך UTP, מאחר שהסיכוך מפריע להעברת סיגנל הוידאו על גבי הכבל רשת, במיוחד באורכים גדולים, אולם בשימוש עם כבל איכותי במיוחד כגון CAT7 או CAT6a אז ניתן להשתמש גם בכבל מסוכך. בנוסף יש להשתמש בכבל רשת עם חיווט תיקני בלבד (מומלץ לפי תקן 568B).

לכבלים מומלצים לשימוש עם מרחיקי HDMI לחץ כאן.

למניואל של המוצר לחץ כאן