ספק מורשה משהב"ט 11011444

מרחיק HDMI + IR על גבי כבל רשת יחיד CAT6 עד 50 מטר, עם יציאה מקומית, תומך 1080P ותלת מימד 3D, עובד מספק כוח בודד

מק"ט: HDEX08IR

סט של משדר ומקלט שמאפשרים להעביר אותות של HDMI + IR על גבי כבל רשת בודד למרחק של עד 50 מטר. האות עובר על גבי כבל תקשורת רגיל מסוג CAT6 או CAT7 שמחברים בין המשדר והמקלט. מצויין לשידור אות של HDMI למרחקים שכבלים רגילים לא מגיעים אליהם, כמו כן נוח להשחלות.

דגם זה תומך ב-POE = העברת חשמל על גבי הכבל רשת, מה שמאפשר לו לפעול מחיבור ספק כוח אחד בלבד. הספק כוח מתחבר למשדר בלבד, והמקלט שליד הטלוויזיה אינו זקוק לחיבור חשמל. שימושי במיוחד למצבים שבהם אין מקום להכניס ספק כוח ליד הטלוויזיה או שאין נקודת חשמל פנויה באזור.

על המשדר יש כניסת HDMI וגם יציאת HDMI כדי לחבר מסך מקומי, בנוסף למסך המרוחק. כמו כן, קיים כפתור EDID שמאפשר לבחור אם מידע ה-EDID יימסר למכשיר המשדר מהמסך הקרוב או המרוחק.

ניתן לחבר את מקלט ה-IR ליד הטלוויזיה, ואת משדר ה-IR ליד המכשיר המשדר (למשל ממיר כבלים) כדי לשלוט בממיר כבלים מליד הטלוויזיה.

על גבי הרסיבר יש כפתורים לבחירת רמת האקוולייזר של הרסיבר, כדי להתאים את הרסיבר לפעולה מיטבית מול סוגים ואורכים שונים של כבלי רשת בכל התקנה והתקנה.

העברת התמונה ב-REAL TIME, ללא כיווץ, ללא איבוד באיכות התמונה וללא לייטנסי.

מומלץ מאוד להשתמש בכבלי רשת המצויינים בהערות למטה לתפקוד אופטימלי. אין להשתמש בקיסטונים, מופות ומתאמים שונים בין המשדר והמקלט, אלא רק בחיבור כבל רשת ישיר ביניהם ומהסוג שצויין להלן.

מארז מתכתי להגנה מושלמת.

כלול בחבילה: משדר, מקלט, ספק כוח 5V, עינית קליטה, עינית שידור וחוברת הדרכה באנגלית.
משקל: 400 גרם
מחיר: 550  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות

יש חשיבות גבוהה לסוג ואיכות הכבל רשת בשימוש עם מרחיקים אלה. עם כבלים פשוטים ולא תיקניים המרחיק לא יעבוד היטב.
לא מומלץ להשתמש בכבל CAT5e. יש להשתמש לפחות בכבל רשת CAT6 וחובה עם מוליכי נחושת מלאה (ולא סגסוגת CCA/CCS). 
מומלץ מאוד להשתמש בכבל לא מסוכך UTP, מאחר שהסיכוך מפריע להעברת סיגנל הוידאו על גבי הכבל רשת, במיוחד באורכים גדולים, אולם בשימוש עם כבל איכותי במיוחד כגון CAT7 או CAT6a אז ניתן להשתמש גם בכבל מסוכך. בנוסף יש להשתמש בכבל רשת עם חיווט תיקני בלבד (מומלץ לפי תקן 568B).

לכבלים מומלצים לשימוש עם מרחיקי HDMI לחץ כאן.