ספק מורשה משהב"ט 11011444

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי, תואם CISCO

מק"ט: SFP104-550

טרנסיבר SFP תואם CISCO.
מתאים לשימוש עם סוויצ'ים וציוד תקשורת של סיסקו בלבד.
ה-SFP שנקרא גם "מיני-ג'ביק" (MINI-GBIC) נכנס לתוך שקע ייעודי בסוויץ', ונותן חיבור אופטי LC כפול כדי לאפשר תקשורת עם ציוד מרוחק על גבי כבל אופטי.

תומך מהירות 1.25G.
תומך 1000Base-SX. אורך גל 850nm ומרחק שידור מקסימלי 550 מטר.
לשימוש עם כבל MULTIMODE מסוג 62.5/125 או 50/125.
מארז איכותי שמתאים לשימוש תעשייתי בטווח טמפרטורות רחב -40~+85.
עם פונקציית DOM/DDM שמאפשרת קבלת נתונים טכניים בזמן אמת על פעולת הטרנסיבר.
תואם להנחיות ROHS.
משקל: 20 גרם
מחיר: 121  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות


 Hot-pluggable SFP footprint 
 850nm VCSEL laser transmitter 
 RoHS compliant and Lead Free 
 Up to 550m on 50/125µm MMF, 500m on 62.5/125µm MMF 
 Metal enclosure for lower EMI 
 Single +3.3V power supply 
 Low power dissipation <600mW 
 Industrial operating temperature range: -40~+85°C
 1.25Gb/s 1000Base-SX Ethernet
 1.063Gb/s Fiber Channel
Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). They simultaneously comply with 1.25Gb/s 1000Base-SX Ethernet and 1.063Gb/s Fiber Channel. They are RoHS compliant and lead-free.