ספק מורשה משהב"ט 11011444

מגשרי MM OM4 50/125

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 0.5 מטר

מק"ט: OPT012-0.5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 1 מטר

מק"ט: OPT012-1

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 1.5 מטר

מק"ט: OPT012-1.5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 2 מטר

מק"ט: OPT012-2

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 3 מטר

מק"ט: OPT012-3

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 5 מטר

מק"ט: OPT012-5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 10 מטר

מק"ט: OPT012-10

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 15 מטר

מק"ט: OPT012-15

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 20 מטר

מק"ט: OPT012-20

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 30 מטר

מק"ט: OPT012-30

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-LC באורך 1 מטר

מק"ט: OPT022-1

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-LC באורך 2 מטר

מק"ט: OPT022-2

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-LC באורך 3 מטר

מק"ט: OPT022-3

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-LC באורך 5 מטר

מק"ט: OPT022-5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-LC באורך 10 מטר

מק"ט: OPT022-10

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-SC באורך 1 מטר

מק"ט: OPT032-1

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג SC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-SC באורך 2 מטר

מק"ט: OPT032-2

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג SC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-SC באורך 3 מטר

מק"ט: OPT032-3

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג SC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס SC-SC באורך 5 מטר

מק"ט: OPT032-5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג SC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-SC באורך 1 מטר

מק"ט: OPT042-1

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-SC באורך 2 מטר

מק"ט: OPT042-2

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-SC באורך 3 מטר

מק"ט: OPT042-3

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-SC באורך 5 מטר

מק"ט: OPT042-5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-SC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-LC באורך 1 מטר

מק"ט: OPT052-1

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-LC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-LC באורך 2 מטר

מק"ט: OPT052-2

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-LC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-LC באורך 3 מטר

מק"ט: OPT052-3

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-LC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס ST-LC באורך 5 מטר

מק"ט: OPT052-5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג ST בקצה אחד ו-LC בקצה השני. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל...