ספק מורשה משהב"ט 11011444

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 4 מטר

מק"ט: OPT012-4

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות.
סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ.
מעטפת PVC בצבע סגול.

CLASS A FIBER
CARRIER CLASS PATCH CORD
INSERTION LOSS ≤ 0.2dB
RETURN LOSS ≥ 50dB
INTERCHANGEABILITY ≤ 0.2dB
REPEATABILITY ≤ 0.2dB
משקל: 38 גרם
מחיר: 62  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות