ספק מורשה משהב"ט 11011444

מרחיק HDMI על גבי כבל רשת יחיד CAT6 עד 50 מטר, תומך 1080P, 3D, POE

מק"ט: HDEX04

סט של משדר ומקלט שמאפשרים להעביר אות HDMI על גבי כבל רשת בודד למרחק של עד 50 מטר. האות עובר על גבי כבל תקשורת רגיל מסוג CAT6 או CAT7 שמחבר בין המשדר והמקלט. מצויין לשידור אות של HDMI למרחקים שכבלים רגילים לא מגיעים אליהם, כמו כן נוח להשחלות.

דגם זה תומך ב-POE = העברת חשמל על גבי הכבל רשת, מה שמאפשר לו לפעול מחיבור ספק כוח אחד בלבד. הספק כוח מתחבר למשדר בלבד, והמקלט שליד הטלוויזיה אינו זקוק לחיבור חשמל. שימושי במיוחד למצבים שבהם אין מקום להכניס ספק כוח ליד הטלוויזיה או שאין נקודת חשמל פנויה באזור.

כפתור 30/60 - לחיצה על הכפתור תחליף בין 2 מצבים - אחד שמותאם לשידור על גבי כבל רשת קצר ואחד שמותאם לכבל רשת ארוך.

כפתור EDID - לחיצה ארוכה של 3 שניות על כפתור ה-EDID שעל המשדר, תשמור את מידע ה-EDID של המסך על המשדר (גם לאחר כיבוי המכשיר). פעולה זו תעזור למנוע בעיות תקשורת וסינכרון בהפעלות עתידיות עם אותו מסך. לחיצה ארוכה על הכפתור כאשר לא מחובר שום מסך, תגרום לאיפוס המידע שנשמר.

העברת התמונה ב-REAL TIME, ללא כיווץ, ללא איבוד באיכות התמונה וללא לייטנסי.

מומלץ מאוד להשתמש בכבלי רשת המצויינים בהערות למטה לתפקוד אופטימלי. אין להשתמש בקיסטונים, מופות ומתאמים שונים בין המשדר והמקלט, אלא רק בחיבור כבל רשת ישיר ביניהם ומהסוג שצויין להלן.

מארז מתכתי להגנה מושלמת.

כלול בחבילה: משדר, מקלט, ספק כוח 5V וחוברת הדרכה באנגלית.
משקל: 420 גרם
מחיר: 390  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות

יש חשיבות גבוהה לסוג ואיכות הכבל רשת בשימוש עם מרחיקים אלה. עם כבלים פשוטים ולא תיקניים המרחיק לא יעבוד היטב.
לא מומלץ להשתמש בכבל CAT5e. יש להשתמש לפחות בכבל רשת CAT6 וחובה עם מוליכי נחושת מלאה (ולא סגסוגת CCA/CCS). 
מומלץ מאוד להשתמש בכבל לא מסוכך UTP, מאחר שהסיכוך מפריע להעברת סיגנל הוידאו על גבי הכבל רשת, במיוחד באורכים גדולים, אולם בשימוש עם כבל איכותי במיוחד כגון CAT7 או CAT6a אז ניתן להשתמש גם בכבל מסוכך. בנוסף יש להשתמש בכבל רשת עם חיווט תיקני בלבד (מומלץ לפי תקן 568B).
 

לכבלים מומלצים לשימוש עם מרחיקי HDMI לחץ כאן.