ספק מורשה משהב"ט 11011444

מתאמים אופטיים לפאנל

מתאם LC/UPC SM דופלקס נ-נ ללא אוזניים לפאנל, כחול

מק"ט: OPTA25-BLU

מתאם אופטי LC כפול לפאנל. צבע כחול לסימון SINGLE MODE. תצורת RJ45 ללא אוזניים. Ceramic Sleeve,Insertion Loss ≤ 0.2DB

מתאם LC/UPC MM דופלקס נ-נ ללא אוזניים לפאנל, אפור

מק"ט: OPTA25-GRY

מתאם אופטי LC כפול לפאנל. צבע אפור לסימון MULTIMODE. תצורת RJ45 ללא אוזניים. Ceramic Sleeve,Insertion Loss ≤ 0.2DB

מתאם LC/UPC MM OM3 דופלקס נ-נ ללא אוזניים לפאנל, טורקיז

מק"ט: OPTA25-TRQ

מתאם אופטי LC כפול לפאנל. צבע טורקיז לסימון OM3 MULTIMODE. תצורת RJ45 ללא אוזניים. Ceramic Sleeve,Insertion Loss ≤...

מתאם LC/UPC MM OM3 קוואד נ-נ לפאנל, טורקיז

מק"ט: OPTA21-TRQ

מתאם אופטי LC קוואטרו לפאנל. (גודל זהה למתאם SC כפול) צבע טורקיז לסימון MULTI MODE OM3. Ceramic Sleeve,Insertion Loss...

מתאם ST/UPC דופלקס נ-נ לפאנל, פקק אדום

מק"ט: OPTA30-1

מתאם אופטי ST/UPC כפול לפאנל. מתאים לשימוש עם SM ו-MM. מגיע עם 4 פקקים מגיני אבק בצבע אדום. Ceramic Sleeve,Insertion...

מתאם ST/UPC דופלקס נ-נ לפאנל, פקק צהוב

מק"ט: OPTA30-2

מתאם אופטי ST/UPC כפול לפאנל. מתאים לשימוש עם SM ו-MM. מגיע עם 4 פקקים מגיני אבק בצבע צהוב. Ceramic Sleeve,Insertion...

מתאם FC/UPC נ-נ בצורת ריבוע לפאנל, פקק ירוק

מק"ט: OPTA41-1

מתאם אופטי FC/UPC לפאנל. מתאים לשימוש עם SM ו-MM. מגיע עם 2 פקקים מגיני אבק בצבע ירוק. Ceramic Sleeve,Insertion Loss...

מתאם FC/UPC נ-נ בצורת ריבוע לפאנל, פקק אדום

מק"ט: OPTA41-2

מתאם אופטי FC/UPC לפאנל. מתאים לשימוש עם SM ו-MM. מגיע עם 2 פקקים מגיני אבק בצבע אדום. Ceramic Sleeve,Insertion Loss...