ספק מורשה משהב"ט 11011444

קטגוריות מוצרים

בלון אודיו פסיבי להרחקת אודיו על CAT5e/6/7, משדר/מקלט אודיו PL3.5 - RJ45 (צד אחד בלבד)

מק"ט: AUDIO-EX1

מתאם פסיבי להרחקת אודיו על גבי כבל רשת. מאפשר להעביר אודיו אנלוגי סטריאופוני על גבי כבל רשת רגיל למרחק גדול. יש להשתמש...

מגשר אופטי סינגל מוד דופלקס LC-LC באורך 0.5 מטר

מק"ט: OPT014-0.5

כבל אופטי SINGLE MODE DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 9/125µm מסוג G652D. עובי הכבל 2*4 מ"מ. מעטפת...

כבל רמקול לבן 2x0.75 - חבילה של 100 מטר

מק"ט: LSP-032 x100

כבל לחיבור רמקול למגבר. כבל שטוח שמורכב משני כבלים עגולים מחוברים שצמודים אחד לשני. שטח חתך המוליך בעובי 0.75 ממ"ר בכל...

כבל רמקול עגול לבן מקצועי 100% נחושת 2x18AWG בתוף של 100 מטר, תוצרת TopX סדרת LSP1, מחיר למטר

מק"ט: LSP1-18.2.100

כבל "פנדל" לחיבור רמקול למגבר, מתאים במיוחד להשחלה בקירות. נוח להשחלות בצינורות ותעלות הודות לצורתו העגולה של הכבל....

כבל SATA דאטה (7 פינים) עם נעילה באורך 0.5 מטר

מק"ט: CABLE-234LC-0.5

עם קליפס מתכתי לנעילת הכבל לסוקט, למניעת התרופפות המגעים. משמש לחיבור כונן קשיח או כונן אופטי ללוח האם. כבל להעברת מידע....

ממיר VGA + אודיו ל-HDMI, הספק כוח מ-USB

מק"ט: HDCN03M3

ממיר שמאפשר לחבר מחשב עם יציאת VGA + אודיו למסך עם כניסת HDMI. המכשיר ממיר את האותות האנלוגיים שבכניסה לאות דיגיטלי...

קופסת מיתוג לחיבור 4 זוגות רמקולים למגבר אחד, עם תיאום עכבות

מק"ט: SPSW10/4

קופסת מיתוג איכותית שמאפשרת לחבר 4 זוגות רמקולים למגבר אחד, ולהפעיל כל אחד מהם בנפרד או ביחד. החיבורים בחלק האחורי של...

קופסת מיתוג KVM אוטומטית משני מחשבים לעמדת עבודה אחת VGA+USB+AUDIO + כבלים

מק"ט: KVM0102

משמש לחיבור שני מחשבים לעמדת עבודה אחת שכוללת: מקלדת ועכבר USB, צג VGA, רמקולים ואוזניות בחיבור סטנדרטי PL3.5. ניתן...

ממיר מדיה 10/100Base-TX ל-100Base-FX, חיבורי RJ45 ו-SC כפול, תומך SM 20KM, איכותי TopX

מק"ט: OPTCONV10HQ

ממירי מדיה (MEDIA CONVERTERS) מאפשרים חיבור בין תשתית נחושת ותשתית אופטית לתקשורת נתונים. הם מבצעים המרה דו כיוונית בין...

מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס LC-LC באורך 0.5 מטר

מק"ט: OPT010-0.5

כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

כבל HDMI 2.0 מקצועי באורך 2 מטר, תוצרת TopX, באריזת בליסטר

מק"ט: CBL5513-2

כבל HDMI2.0 מקצועי. מאפייני הכבל: * תומך HDMI2.0 HDCP2.2. * פלגים מחוזקים, מתכתיים ומוזהבים 24 קראט. * רמת סיכוך...

כבל USB2.0 מאריך אקטיבי זכר - נקבה, 5 מטר

מק"ט: CABLE-147/5M

מאריך USB 5 מטר. כבל USB רגיל לא מתפקד היטב באורכים של מעל 5 מטר. לשם כך קיים המאריך האקטיבי שמשתמש במתח שמעביר חיבור...

כבל USB 3.1 GEN1 תקע C זכר - C זכר 1 מטר, תומך 5Gbps

מק"ט: C31.01-1

כבל USB 3.1 תקע C זכר - C זכר 1 מטר. תומך סנכרון וטעינה, תומך USB3.1 GEN1 5Gbps. תומך הטענה בזרם מקסימלי 3A. כבל זה...

זוג משדר + מקלט פסיביים ל-VGA על RJ45 עד 30 מטר

מק"ט: CMP-EXVGA1

זוג מתאמים VGA זכר - RJ45 נקבה. מאפשרים העברה של VGA על גבי כבל רשת למרחק של עד 30 מטר. מומלץ להשתמש בכבל רשת מסוכך...

כבל HDMI 2.0 דק בעובי 4.2 מ"מ, באורך 1 מטר, עם ראשי מתכת מוזהבים

מק"ט: CABLE-559-1

כבל HDMI מקצועי תומך בכל תכונות תקן HDMI 2.0. עם עיצוב דק במיוחד וראשים צרים, נוח לנשיאה ולשימוש עם ציוד נייד. * תומך...

כבל רשת מסוכך CAT6 באורך 0.25 מטר אפור

מק"ט: FTP-0010/0.25

כבל רשת ישר 10/100/1000MBPs. מתאים במיוחד לרשת מהירה (ג'יגהביט). משמש למשל לחיבור מחשב לנתב (ראוטר), סוויטש, רכזת או...

כבל מאריך אקטיבי USB3.0 זכר - נקבה מוגבר, 5 מטר

מק"ט: CABLE-1135-5

כבל עם מגבר מובנה, שמאפשר לשמור על מהירות העברת נתונים 5 Gbit/s של תקן USB 3.0 לאורכים גדולים מ-5 מטר.  אריזת...

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M תעשייתי

מק"ט: SFP101-550

טרנסיבר SFP אוניברסלי, תואם לתקן MSA. מתאים לשימוש עם סוויצ'ים וכל ציוד תקשורת שתומך בתקן MSA. לא מתאים לשימוש עם...

כבל הארכה HDMI זכר-נקבה 28AWG באורך 0.2 מטר

מק"ט: CABLE-557EX/0.2

כבל מאריך HDMI זכר - נקבה איכותי עם פלגים מוזהבים. מיועד להגן על שקע HDMI במכשיר מפני שחיקה, בשל חיבורים וניתוקים...

מרחיק KVM / מרחיק VGA + אודיו + USB על גבי כבל רשת יחיד CAT6 עד 200 מטר, בטכנולוגיית TCP/IP

מק"ט: KVM-EXTEND10

סט של משדר ומקלט להעברת אות של VGA + אודיו + USB (עכבר+מקלדת) על גבי כבל רשת בודד למרחק של עד 200 מטר. האות עובר על גבי...

מכשיר לבדיקת כבלי רשת טלפוניה וקואקס

מק"ט: RCT468B

מכשיר בדיקה לכבלי תקשורת מאפשר לבודק חיווט, נתק, קצר, מוצלב/ישר, אין חיבור. עובר על הפינים של כבל רשת אחד-אחד, עם אפשרות...

כבל נעילה אוניברסלי למחשב נייד עם מפתחות באורך 1.8 מטר, איכותי TopX

מק"ט: CMP-SAFE7-1.8

מנעול חזק שנועד למנוע גניבה של מחשב נייד. המנעול מתחבר לסוקט סטנדרטי (KENSINGTON) שקיים כמעט בכל המחשבים הניידים, מחשבים...

מתאם אופטי Toslink נקבה - 3.5 מ"מ זכר

מק"ט: AC-062

מתאם שמאפשר להפוך חיבור אופטי סטנדרטי TOSLINK לחיבור אופטי מסוג 3.5 מ"מ. מתאים למשל לחבר כבל אופטי רגיל למחשב נייד שיש...

כבל רשת CAT6a CCA מסוכך באורך 0.25 מטר בצבע אפור

מק"ט: FTP-0024/0.25

כבל רשת CAT6a FTP CCA. * מוליכים גמישים STRANDED CCA. * סיכוך בודד לכל הכבל. * עם כיסוי הגנה ללאץ'. * צבע הכבל אפור...

מפצל RCA מוגבר אודיו+וידאו ל-4 יציאות בו-זמנית

מק"ט: AVSPLIT-4C

מפצל איכותי שמאפשר לשלוח אות וידאו אנלוגי (COMPOSITE RCA) + אודיו (2xRCA STEREO) ממקור אחד למספר טלוויזיות בו-זמנית....

כבל USB - MICRO USB B איכותי מסוכך באורך 0.5 מטר

מק"ט: CABLE-167-0.5

מתאים לטלפונים חכמים לסנכרון וטעינה NOKIA, SAMSUNG, MOTOROLA ועוד.. כבל USB2.0 למיקרו USB B. כבל טעינה לנוקיה. כבל...

כבל מאריך לאוזניות, PL 3.5 זכר - נקבה, 0.5 מטר

מק"ט: CABLE-423/0.5

משמש למשל להאריך כבל לרמקולים או לאוזניות. כבל PL 3.5mm סטריאו זכר - כבל PL 3.5mm סטריאו נקבה.

מפצל VGA מוגבר ואיכותי לשני מסכים 250MHz

מק"ט: SPLIT-VGA2H

מאפשר לחבר מחשב לשני צגים או לצג מחשב ולמקרן ולהציג בשניהם בו-זמנית. במפצל יש מגבר מובנה ששומר על איכות האות בכל...

קופסת מיתוג HDMI V1.4 ידנית דו-כיוונית 2 ל-1, תומכת 3D

מק"ט: AVSWITCH-20M

קופסת מיתוג ידנית, שמאפשרת לחבר שני מכשירים כמו DVD וממיר כבלים - לכניסת HDMI אחת בטלוויזיה. הקופסא דו-כיוונית, כלומר...

כבל HDMI 2.0 מקצועי 30AWG באורך 0.5 מטר, תוצרת TopX

מק"ט: CABLE-5511-0.5

כבל HDMI מקצועי תומך בכל תכונות תקן HDMI 2.0. * תומך HDCP2.2. * תומך כל הרזולוציות עד 4K*2K@60hz. * פלגים מחוזקים,...

מגבר HDMI עד 40 מטר תומך 4K@30HZ + תלת מימד 3D (מתאם נקבה-נקבה)

מק"ט: AVREPEAT-30P

מתאם HDMI עם חיבורי נקבה בשני צידיו, מתקן שיבושים שנגרמו לאות כתוצאה משידור למרחקים גדולים. פותר בעיות של מגבלות...

כבל DISPLAYPORT זכר-זכר באורך 1.8 מטר, תומך 1080P@60hz

מק"ט: CABLE-570LC-1.8

כבל DISPLAY PORT זכר ל-DISPLAY PORT זכר, משמש לחבר מחשב למסך. מוליכים עשויים מנחושת מלאה, סיכוך להגנה מהפרעות...

כבל HDMI 2.0 מקצועי מבוסס סיב אופטי באורך 10 מטר תומך 4K@60Hz

מק"ט: CABLE-590-10

כבל HDMI2.0 באורך 10 מטר. כבל מסוג AOC = ACTIVE OPTICAL CABLE, משולב סיב אופטי + מוליך נחושת.  תומך 4K@60HZ 18Gbps...

כבל מפצל VGA זכר - 2xVGA נקבה, 20 ס"מ, איכותי

מק"ט: CABLE-560

מפצל איכותי שמאפשר לשדר ממחשב אחד לשני צגים בו-זמנית או לצג ולמקרן בו-זמנית. תומך רזולוציות גבוהות, מומלץ לשימוש עם...

מגשר לא מסוכך CAT6 UTP 23AWG איכותי 100% נחושת, באורך 10 מטר

מק"ט: C6UTP-10

כבל רשת איכותי קשיח מסוכך בתקן CAT6, עם ראשי RJ45 בקצוות. עובר בדיקת פלוק של CAT6. מוליכים מנחושת מלאה בעובי 23AWG....

רכזת USB2.0 עם 4 פורטים וכבל מובנה

מק"ט: CMP-USB2HUB17

רכזת איכותית ללא צורך בספק כוח, עם כבל מובנה. מאפשרת לפצל חיבור של USB2.0 במחשב לארבעה חיבורים. תומך הארדדיסקים HDD עם...

כבל HDMI2.0 איכותי מוזהב 30AWG באורך 1.5 מטר זוויתי

מק"ט: CABLE-558/1.5

כבל HDMI זכר - HDMI זכר מסוכך עם פלגים מוזהבים. הכבל מסוג HDMI1.3 כלומר הוא מתאים גם לתקנים החדשים ביותר של HDMI. הכבל...

כבל 1xRCA - 1xRCA קואקס דיגיטלי 1 מטר

מק"ט: CABLE-471/1

כבל RCA קואקסיאלי עם מחברים מוזהבים. מיועד להעברת אודיו דיגיטלי S/PDIF, אולם מתאים להעברת כל סוג של אות אודיו/וידאו...

כבל HDMI1.4 עם מגבר מובנה, 20 מטר

מק"ט: CABLE-5503A-20

מוליך 24AWG מנחושת מלאה OFC. עם מגבר מובנה על הכבל שמשתמש במתח שעובר על הכבל HDMI כדי להגביר את האות. הכבל הוא...

כבל DVI 24+1 איכותי, זכר-זכר, סיכוך כפול + פריטים, 0.5 מטר

מק"ט: CABLE-193/0.5

כבל DVI איכותי עם סיכוך כפול ופריטים, משמש למשל לחיבור מחשב למסך מחשב LCD. הכבל מעביר אות וידאו דיגיטלי. הכבל מסוג DVI-D...

כבל רשת SFTP CAT7 איכותי 100% נחושת מסוכך באורך 0.2 מטר תוצרת TopX בצבע אפור

מק"ט: FTP-0023/0.2

כבל רשת CAT7 מקצועי. * מוליכים גמישים (STRANDED) מ-100% נחושת טהורה 99.99% OFC (בהשוואה לכבלים פשוטים שעשויים מסגסוגת)....

מדבקות סימון / מדבקות מספור למגשרים וכבלי רשת אופטיים ונחושת CAT5e / CAT6 / CAT6a / CAT7

מק"ט: LABEL10

הדפסת מדבקות סימון למגשרים לפי דרישת הלקוח. ניתן לרכוש מדבקות לבד וגם ניתן לרכוש מגשרים מסומנים. מדבקות מתאימות גם...

כבל LIGHTNING USB2.0 MFI לייטנינג מאושר אפל באורך 1 מטר, לאייפד, אייפון

מק"ט: MFI-LIGHT1

כבל מאושר APPLE, שמשתמש בצ'יפסט מקורי של APPLE, ללא בעיות סנכרון והטענה שיש לחיקויים. מאפש לחבר למחשב לסנכרון וטעינה או...

מגשר אופטי מולטימוד OM4 דופלקס LC-LC באורך 0.5 מטר

מק"ט: OPT012-0.5

כבל אופטי MULTIMODE OM4 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

מרחיק USB על גבי כבל רשת עד 50 מטר

מק"ט: CMP-USBEXTEND

סט של משדר ומקלט שמתחברים ביניהם באמצעות כבל רשת רגיל. מאפשר לחבר מכשיר USB במרחק של עד 50 מטר מהמחשב. תואם USB1.1. אין...

כבל 20Gbps THUNDERBOLT 3, תקע USB C זכר - C זכר 1 מטר TopX

מק"ט: C31.20-1

כבל THUNDERBOLT 3 מאפשר העברת אודיו/וידאו, העברת מידע וטעינת המחשב. מתאים בין היתר  לשימוש עם מוצרי APPLE. עם...

קיט לומד IR, כולל עינית וכפתור הדלקה/כיבוי למקרן להתקנה ב-KEYS-BOX3/4

מק"ט: IREX50-KIT

המוצר הזה לומד את פקודת הדלקה/כיבוי של שלט המקרן, ומאפשר לשדר אותו למקרן בלחיצת כפתור ללא צורך בשלט. הכפתור מיועד להתקנה...

כבל קונסול לסיסקו USB - RJ45, באורך 1.8 מטר

מק"ט: CABLE-491-1.8

כבל קונסול ל-CISCO עם צ'יפסט FTDI. מחבר מחשב בחיבור USB לפורט קונסול בציוד תקשורת, כמו ראוטרים של CISCO ואחרים. משמש...

סט פיגטייל אופטי לריתוך 12 צבעים LC OM3 1M

מק"ט: OPT500-1

סט של 12 פיגטיילים שעשויים מכבל אופטי MULTIMODE OM3 עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד.  סיב אופטי 50/125µm...

כבל אודיו PL 3.5 סטריאו זכר - 2x PL 6.35 מונו זכר אורך 2 מטר TopX

מק"ט: CABLE-459T-2

כבל מסוכך, למניעת עיוות האות ע"י הפרעות אלקטרומגנטיות חיצוניות. מוליך עבה ואיכותי להתנגדות מינימלית וביצועים ברמה...