ספק מורשה משהב"ט 11011444

קטגוריות מוצרים

כבל רשת CAT6a CCA מסוכך באורך 0.25 מטר בצבע אפור

מק"ט: FTP-0024/0.25

כבל רשת CAT6a FTP CCA. * מוליכים גמישים STRANDED CCA. * סיכוך בודד לכל הכבל. * עם כיסוי הגנה ללאץ'. * צבע הכבל אפור...

כבל HDMI 2.0 דק בעובי 4.2 מ"מ, באורך 1 מטר, עם ראשי מתכת מוזהבים

מק"ט: CABLE-559-1

כבל HDMI מקצועי תומך בכל תכונות תקן HDMI 2.0. עם עיצוב דק במיוחד וראשים צרים, נוח לנשיאה ולשימוש עם ציוד נייד. * תומך...

כבל רמקול עגול לבן מקצועי 100% נחושת 2x18AWG בתוף של 100 מטר, תוצרת TopX סדרת LSP1, מחיר למטר

מק"ט: LSP1-18.2.100

כבל "פנדל" לחיבור רמקול למגבר, מתאים במיוחד להשחלה בקירות. נוח להשחלות בצינורות ותעלות הודות לצורתו העגולה של הכבל....

כבל רשת SFTP CAT7 איכותי 100% נחושת מסוכך באורך 0.15 מטר תוצרת TopX בצבע אפור

מק"ט: FTP-0023/0.15

כבל רשת CAT7 מקצועי. * מוליכים גמישים (STRANDED) מ-100% נחושת טהורה 99.99% OFC (בהשוואה לכבלים פשוטים שעשויים מסגסוגת)....

ממיר VGA + אודיו ל-HDMI, הספק כוח מ-USB

מק"ט: HDCN03M3

ממיר שמאפשר לחבר מחשב עם יציאת VGA + אודיו למסך עם כניסת HDMI. המכשיר ממיר את האותות האנלוגיים שבכניסה לאות דיגיטלי...

קופסת מיתוג לחיבור 4 זוגות רמקולים למגבר אחד, עם תיאום עכבות

מק"ט: SPSW10/4

קופסת מיתוג איכותית שמאפשרת לחבר 4 זוגות רמקולים למגבר אחד, ולהפעיל כל אחד מהם בנפרד או ביחד. החיבורים בחלק האחורי של...

כבל USB - MICRO USB B איכותי מסוכך באורך 0.25 מטר

מק"ט: CBL167-0.25

כבל מיקרו USB לסנכרון וטעינה. מתאים למגוון מכשירים כולל טלפונים חכמים אנדרואיד, סמסונג וכו'.. כבל USB2.0 למיקרו USB...

מדבקות סימון / מדבקות מספור למגשרים וכבלי רשת אופטיים ונחושת CAT5e / CAT6 / CAT6a / CAT7

מק"ט: LABEL10

הדפסת מדבקות סימון למגשרים לפי דרישת הלקוח. ניתן לרכוש מדבקות לבד וגם ניתן לרכוש מגשרים מסומנים. מדבקות מתאימות גם...

מגשר אופטי מולטימוד OM3 דופלקס LC-LC באורך 0.5 מטר

מק"ט: OPT010-0.5

כבל אופטי MULTIMODE OM3 DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 50/125µm. עובי הכבל 2x4 מ"מ. מעטפת PVC בצבע...

כבל אודיו PL 3.5 סטריאו זכר - 2x PL 6.35 מונו זכר אורך 2 מטר TopX

מק"ט: CABLE-459T-2

כבל מסוכך, למניעת עיוות האות ע"י הפרעות אלקטרומגנטיות חיצוניות. מוליך עבה ואיכותי להתנגדות מינימלית וביצועים ברמה...

כבל USB2.0 מאריך אקטיבי זכר - נקבה, 5 מטר

מק"ט: CABLE-147/5M

מאריך USB 5 מטר. כבל USB רגיל לא מתפקד היטב באורכים של מעל 5 מטר. לשם כך קיים המאריך האקטיבי שמשתמש במתח שמעביר חיבור...

כבל הארכה HDMI זכר-נקבה 28AWG באורך 0.2 מטר

מק"ט: CABLE-557EX/0.2

כבל מאריך HDMI זכר - נקבה איכותי עם פלגים מוזהבים. מיועד להגן על שקע HDMI במכשיר מפני שחיקה, בשל חיבורים וניתוקים...

כבל רמקול לבן 2x0.75 - חבילה של 100 מטר

מק"ט: LSP-032 x100

כבל לחיבור רמקול למגבר. כבל שטוח שמורכב משני כבלים עגולים מחוברים שצמודים אחד לשני. שטח חתך המוליך בעובי 0.75 ממ"ר בכל...

כבל USB 3.1 GEN1 תקע C זכר - C זכר 0.25 מטר, תומך 5Gbps

מק"ט: C31.01-0.25

כבל USB 3.1 תקע C זכר - C זכר 0.25 מטר. תומך סנכרון וטעינה, תומך USB3.1 GEN1 5Gbps. תומך הטענה בזרם מקסימלי 3A. כבל זה...

קיט לומד IR, כולל עינית וכפתור הדלקה/כיבוי למקרן להתקנה ב-KEYS-BOX3/4

מק"ט: IREX50-KIT

המוצר הזה לומד את פקודת הדלקה/כיבוי של שלט המקרן, ומאפשר לשדר אותו למקרן בלחיצת כפתור ללא צורך בשלט. הכפתור מיועד להתקנה...

ממיר מדיה 10/100Base-TX ל-100Base-FX, חיבורי RJ45 ו-SC כפול, תומך SM 20KM, איכותי TopX

מק"ט: OPTC10-20KM

ממירי מדיה (MEDIA CONVERTERS) מאפשרים חיבור בין תשתית נחושת ותשתית אופטית לתקשורת נתונים. הם מבצעים המרה דו כיוונית בין...

עינית משדר+מקלט IR עם סוללה נטענת + אפשרות להארכה

מק"ט: IR-EXTEND31

מוצר שמאפשר לשלוט במכשירים שמוסתרים בארונית, עם שלט ה-IR שלהם. מדביקים את עינית הקליטה (העינית הקטנה עם נורית הלד) על...

בלון אודיו פסיבי להרחקת אודיו על CAT5e/6/7, משדר/מקלט אודיו PL3.5 - RJ45 (צד אחד בלבד)

מק"ט: AUDIO-EX1

מתאם פסיבי להרחקת אודיו על גבי כבל רשת. מאפשר להעביר אודיו אנלוגי סטריאופוני על גבי כבל רשת רגיל למרחק גדול. יש להשתמש...

מתאם אופטי Toslink נקבה - 3.5 מ"מ זכר

מק"ט: AC-062

מתאם שמאפשר להפוך חיבור אופטי סטנדרטי TOSLINK לחיבור אופטי מסוג 3.5 מ"מ. מתאים למשל לחבר כבל אופטי רגיל למחשב נייד שיש...

כבל 40Gbps THUNDERBOLT 3, תקע USB C זכר - C זכר 0.5 מטר TopX

מק"ט: C31.20-0.5

כבל THUNDERBOLT 3 מאפשר העברת אודיו/וידאו, העברת מידע וטעינת המחשב. מתאים בין היתר  לשימוש עם מוצרי APPLE. עם...

כבל HDMI 2.0 מקצועי באורך 1 מטר, תוצרת TopX, באריזת בליסטר

מק"ט: CBL5513-1

כבל HDMI2.0 מקצועי. מאפייני הכבל: * תומך HDMI2.0 HDCP2.2. * פלגים מחוזקים, מתכתיים ומוזהבים 24 קראט. * רמת סיכוך...

כבל מאריך לאוזניות, PL 3.5 זכר - נקבה, 0.5 מטר

מק"ט: CABLE-423/0.5

משמש למשל להאריך כבל לרמקולים או לאוזניות. כבל PL 3.5mm סטריאו זכר - כבל PL 3.5mm סטריאו נקבה.

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-10/100/1000BASE-T RJ45

מק"ט: SFP007-100

טרנסיבר SFP אוניברסלי, תואם לתקן MSA. מתאים לשימוש עם סוויצ'ים וכל ציוד תקשורת שתומך בתקן MSA. לא מתאים לשימוש עם...

מארז חיצוני לכונני NVME PCIE SSD M.2 בחיבור USB-C/A

מק"ט: ENC10

מארז חיצוני מתכתי עבור כונני SSD מסוג PCIE NVME M.2 בחיבור M-KEY. על המארז חיבור USB C, ומסופק עם כבל USB C-A...

כבל DISPLAYPORT זכר-זכר באורך 1.8 מטר, תומך 1080P@60hz

מק"ט: CABLE-570LC-1.8

כבל DISPLAY PORT זכר ל-DISPLAY PORT זכר, משמש לחבר מחשב למסך. מוליכים עשויים מנחושת מלאה, סיכוך להגנה מהפרעות...

מגשר אופטי סינגל מוד דופלקס LC-LC באורך 0.5 מטר

מק"ט: OPT014-0.5

כבל אופטי SINGLE MODE DUPLEX עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצוות. סיב אופטי 9/125µm מסוג G652D. עובי הכבל 2*4 מ"מ. מעטפת...

כבל ממיר HDMI TO VGA + אודיו, תומך עד 1080P

מק"ט: CABLE-1700A

ממיר שמאפשר לחבר יציאת HDMI של מחשב או מכשיר אחר למסך עם כניסת VGA + אודיו. ממיר את האות הדיגיטלי (HDMI) לאות אנלוגי...

מפצל DVI מוגבר ל-2 מסכים בו זמנית, תומך 4K@30Hz

מק"ט: SPLIT-DVI2

מפצל DVI-D ממחשב אחד ל-2 מסכים בו-זמנית. מאפשר להראות את התמונה בו-זמנית על 2 המסכים. המפצל האקטיבי מאפשר תמונה יציבה...

טרנסיבר (מיניג'ביק) 10G SFP+ SR MM 300M

מק"ט: SFP111-300

טרנסיבר +SFP אוניברסלי, תואם לתקן MSA. מתאים לשימוש עם סוויצ'ים וכל ציוד תקשורת שתומך בתקן MSA. לא מתאים לשימוש עם...

כבל נעילה אוניברסלי למחשב נייד עם מפתחות באורך 1.8 מטר, איכותי TopX

מק"ט: CMP-SAFE7-1.8

מנעול חזק שנועד למנוע גניבה של מחשב נייד. המנעול מתחבר לסוקט סטנדרטי (KENSINGTON) שקיים כמעט בכל המחשבים הניידים, מחשבים...

זוג משדר + מקלט פסיביים ל-VGA על RJ45 עד 30 מטר

מק"ט: CMP-EXVGA1

זוג מתאמים VGA זכר - RJ45 נקבה. מאפשרים העברה של VGA על גבי כבל רשת למרחק של עד 30 מטר. מומלץ להשתמש בכבל רשת מסוכך...

כבל AOC HDMI 2.0 מבוסס סיב אופטי באורך 10 מטר תומך 4K@60Hz

מק"ט: CABLE-590-10

כבל HDMI2.0 באורך 10 מטר. כבל מסוג AOC = ACTIVE OPTICAL CABLE, משולב סיב אופטי + מוליך נחושת.  תומך 4K@60HZ 18Gbps...

כבל רשת מסוכך CAT6 באורך 0.1 מטר אפור

מק"ט: FTP-0010/0.1

כבל רשת ישר 10/100/1000MBPs. מתאים במיוחד לרשת מהירה (ג'יגהביט). משמש למשל לחיבור מחשב לנתב (ראוטר), סוויטש, רכזת או...

כבל מאריך אקטיבי USB3.0 זכר - נקבה מוגבר, 5 מטר + שקע DC

מק"ט: CABLE-1135-5

כבל עם מגבר מובנה, שמאפשר לשמור על מהירות העברת נתונים 5 Gbit/s של תקן USB 3.0 לאורכים גדולים.  עם שקע DC על חיבור...

כבל HDMI 2.0 מקצועי 30AWG באורך 0.5 מטר, תוצרת TopX

מק"ט: CABLE-5511-0.5

כבל HDMI מקצועי תומך בכל תכונות תקן HDMI 2.0. * תומך HDCP2.2. * תומך כל הרזולוציות עד 4K*2K@60hz. * פלגים מחוזקים,...

כבל HDMI1.4 עם מגבר מובנה, 15 מטר

מק"ט: CABLE-5512A-15

מוליך 24AWG מנחושת מלאה OFC. עם מגבר מובנה על הכבל שמשתמש במתח שעובר על הכבל HDMI כדי להגביר את האות. הכבל הוא...

כבל קונסול לסיסקו USB - RJ45, באורך 1.8 מטר

מק"ט: CABLE-491-1.8

כבל קונסול ל-CISCO עם צ'יפסט FTDI. מחבר מחשב בחיבור USB לפורט קונסול בציוד תקשורת, כמו ראוטרים של CISCO ואחרים. משמש...

מפצל RCA מוגבר אודיו+וידאו ל-4 יציאות בו-זמנית

מק"ט: AVSPLIT-4C

מפצל איכותי שמאפשר לשלוח אות וידאו אנלוגי (COMPOSITE RCA) + אודיו (2xRCA STEREO) ממקור אחד למספר טלוויזיות בו-זמנית....

מרחיק USB על גבי כבל רשת עד 50 מטר

מק"ט: CMP-USBEXTEND

סט של משדר ומקלט שמתחברים ביניהם באמצעות כבל רשת רגיל. מאפשר לחבר מכשיר USB במרחק של עד 50 מטר מהמחשב. תואם USB1.1. אין...

כבל SATA דאטה (7 פינים) עם נעילה באורך 0.5 מטר

מק"ט: CABLE-234LC-0.5

עם קליפס מתכתי לנעילת הכבל לסוקט, למניעת התרופפות המגעים. משמש לחיבור כונן קשיח או כונן אופטי ללוח האם. כבל להעברת מידע....

כבל LIGHTNING USB2.0 לייטנינג באורך 1 מטר, לאייפד, אייפון

מק"ט: LIGHTN10-1

כבל USB לייטנינג איכותי, תואם אפל. מתאים לכל מכשירי אפל עם חיבור לייטנינג 8 פינים. אורך הכבל 1 מטר. צבע שחור.

מפצל VGA מוגבר ואיכותי לשני מסכים 250MHz

מק"ט: SPLIT-VGA2H

מאפשר לחבר מחשב לשני צגים או לצג מחשב ולמקרן ולהציג בשניהם בו-זמנית. במפצל יש מגבר מובנה ששומר על איכות האות בכל...

כבל AOC DISPLAYPORT 1.4 מבוסס סיב אופטי באורך 10 מטר תומך 8K@60Hz / 4K@144Hz

מק"ט: CBL574AOC-10

כבל DP 1.4 באורך 10 מטר. הכבל מסוג AOC = ACTIVE OPTICAL CABLE, משולב סיב אופטי + מוליך נחושת.  תומך DP גרסא 1.4....

מגשר לא מסוכך CAT6 UTP 23AWG איכותי 100% נחושת, באורך 10 מטר

מק"ט: C6UTP-10

כבל רשת איכותי קשיח מסוכך בתקן CAT6, עם ראשי RJ45 בקצוות. עובר בדיקת פלוק של CAT6. מוליכים מנחושת מלאה בעובי 23AWG....

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) ל-1000Base-SX 1.25G MM 550M

מק"ט: SFP101-550

טרנסיבר SFP אוניברסלי, תואם לתקן MSA. מתאים לשימוש עם סוויצ'ים וכל ציוד תקשורת שתומך בתקן MSA. לא מתאים לשימוש עם...

מפצל HDMI מוגבר ל-2 מסכים בו זמנית, תומך 4K@30hz + 3D, מתח USB

מק"ט: HDSP02M1*1

מפצל שמאפשר להציג ב-2 מסכים סימולטנית ממקור שידור אחד ללא ירידה באיכות התמונה. מתאים לשימוש עם כל מקור שידור של HDMI כמו...

טרנסיבר SFP (מיניג'ביק) 1.25G BiDi WDM 20KM לסיב בודד (Tx1310nm/Rx1550nm)

מק"ט: SFP501-20K

טרנסיבר SFP אוניברסלי, תואם לתקן MSA. מתאים לשימוש עם סוויצ'ים וכל ציוד תקשורת שתומך בתקן MSA. לא מתאים לשימוש עם...

כבל מפצל VGA זכר - 2xVGA נקבה, 20 ס"מ, איכותי

מק"ט: CABLE-560

מפצל איכותי שמאפשר לשדר ממחשב אחד לשני צגים בו-זמנית או לצג ולמקרן בו-זמנית. תומך רזולוציות גבוהות, מומלץ לשימוש עם...

סט פיגטייל אופטי לריתוך 12 צבעים LC OM3 1M

מק"ט: OPT500-1

סט של 12 פיגטיילים שעשויים מכבל אופטי MULTIMODE OM3 עם מחברי UPC קרמיים מסוג LC בקצה אחד.  סיב אופטי 50/125µm...