ספק מורשה משהב"ט 11011444

סט עיניות להארכת טווח שידור השלט, עם 4 עיניות שידור IR וכבל 12 מטר לעינית קליטה (+אפשרות להגדלת מספר עיניות)

מק"ט: IR-EXTEND8-12

המערכת מאפשרת להגדיל את טווח השליטה של שלט רחוק אינפרא אדום (IR), לשליטה במכשירים שנמצאים מחוץ לטווח הקליטה של השלט, כמו למשל מכשירים שמוסתרים בתוך ארונית סגורה, שאינם בשדה ראייה או נמצאים במרחק גדול.

מערכת זו קולטת את פקודות השלט באמצעות עינית המונחת בקרבת השלט, ומשדרת אותם דרך הרכזת על גבי כבלים למכשירים כגון, רסיבר, DVD, ממיר כבלים, טלוויזיה, מדיה סנטר וכו'...

הסט עובד היטב עם ממירים של HOT ו-YES, ממירי YES MAX TOTAL, ממירי HD, רסיברים, מגברים, נגני DVD, BLUE-RAY ועוד מגוון מוצרים אחרים שנשלטים ב-IR.

עינית הקליטה מונחת מול השלט, היא קולטת את פקודות השלט ומעבירה על גבי הכבל שאורכו 3 מטר לרכזת, הרכזת מפצלת את האות ומשדרת למספר עיניות על גבי כבלים שאורכם 3 מטר. העיניות המשדרות ימוקמו בצמוד למקלט ה-IR שבמכשיר (ממיר, DVD וכו'..) או במקום מרכזי כדי לשלוט בכמה מכשירים שקרובים.

כלול בסט: רכזת, ספק כוח לרכזת, עינית קולטת עם כבל 12 מטר, 2 זוגות עיניות משדרות (סה"כ 4 עיניות משדרות), כבל USB + ספק כוח USB.
ניתן לחבר לאספקת חשמל לחיבור USB פנוי במכשירים שליד או לשקע חשמל 220V באמצעות הספק המצורף.

ברכזת יש סה"כ 6 יציאות לעיניות שידור IR ו-3 יציאות לעיניות קליטה IR, וניתן לרכוש כבלים נוספים בנפרד (ראה קישור להלן).
משקל: 487 גרם
מחיר: 250  
הוסף לעגלה
תמחור מיוחד לכמויות

ניתן להגדיל את מספר עיניות השידור לשליטה בכמות גדולה יותר של מכשירים באמצעות כבלי שידור נוספים בקישור הזה.

ניתן להגדיל את מספר עיניות הקליטה לשליטה ממספר מוקדים שונים באמצעות עיניות קליטה נוספות בקישור זה.


ניתן להרחיק את העיניות באמצעות כבלי הארכה שבקישור הזה.


כמו כן, ניתן להרחיק את העינית עד 100 מטר באמצעות כבל רשת: יש לחתוך את הכבל של העינית באמצע ולחבר את המוליכים בשני הצדדים לכבל רשת רגיל באורך הרצוי (או כל כבל אחר עם מוליכי נחושת).